درباره ثبت شتاب

“موسسه ثبت شتاب”
ارزش هر کسب و کاری به کیفیت خدمات آن است.
مفتخر است سال ها با ارائه خدمات ثبت شرکت ها و امور مالیاتی در کنار شما هستیم و همه مشتریان گرامی را عضو خانواده خود می‌دانیم. موسسه ثبت شتاب بـا جمع آوری با تجربه ترین کارشناسان در زمینه های مختلف راه کارهایی برای تمام مشاغل از ثبت شرکت تـا امور مالیاتی و همچنین مشـــــاوره و اجرا در زمینه های ثبتی، حقوقی،مالیاتی و ….. بـرای پیشبرد هرچه بیشتـــر اهـــداف شرکت ها به عنوان حامی تولید ملی و با ارائـــه جدیـــد تــرین و علمی ترین راه کارها و بهترین خدمات در کمترین زمان، نقش بسیار مثبت و موفقی در بهبود و رشد بازار و تجارت کشور داشته باشد.

شعار ما
*احترام و وفاداری
*صداقت و درستکاری
*رازداری
*ارائه خدمات حرفه ای
*دقت وسرعت عمل
در بلند مدت با شما خواهیم ماند …

تنظیم اساسنامه

موسسه ثبت شتاب

قوانین ثبت شرکت های سرمایه گذاری

اهداف ثبت شتاب

شما به وسیله برند یا همان نشان تجاری، می‌توانید محصول و خدمات خود را از سایر رقبا جدا کرده و مطرح سازید.

تعریف شرکت سهامی عام

چشم انداز

برای ثبت موسسه در تهران باید به اداره ثبت شرکت‌ها و در شهرستان به دایره ثبت شرکت‌های اداره ثبت مرکز اصلی موسسه مراجعه کرد.

سرمایه و مدارک مورد نیاز

رزومه ثبت شتاب

موسسه ثبت شتاب مجری مستقیم کلیه خدمات ثبتی میباشد و در زمینه های ثبت شرکت , ثبت برند , تغییرات و تصمیمات شرکت , کارت بازرگانی و جواز تاسیس و طرح صنعتی مشغول می باشد.

آخرین وضعیت

آخرین مطالب و به روز رسانی

هزینه کارت بازرگانی

ثبت موسسه

برای ثبت موسسه در تهران باید به اداره ثبت شرکت‌ها و در شهرستان به دایره ثبت شرکت‌های اداره ثبت مرکز اصلی موسسه مراجعه کرد.

ثبت صورتجلسه

ثبت برند

نام انتخابی برای یک برند باید متناسب با محصولات و بیان کننده نوع خدمات آن باشد. برای انتخاب نام یک برند باید به چند نکته توجه کرد:

موسسه ثبت شتاب

مجری مستقیم کلیه خدمات ثبتی - مشاوره ۲۴ ساعته: ۰۹۱۲۸۴۰۲۰۱۲